Zemin Boyama Sistemleri - HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

 

KURUMSAL

www.zbsmarket.com online satış sitemiz üzerinden, Türkiye'de ilk defa, fabrikasından tüketicisinin kapısına kadar, ücretsiz kargo ile boya satışı hizmetini başlatan, sadece Zemin Boyaları ve tamamlayıcı ürünler segmentinde imalat yaparak, bu alanda ihtisaslaşmış,   %100 yerli sermayeli ilk boya imalatçısıyız. ZBS (Zemin Boyama Sistemleri) Zeminlerde darbe dayanımı yüksek ve maximum su izolasyonu sağlayabilen, tamamlayıcı ürünler gamı ile ZBS markası adı altında üretim yapmaktadır. Türkiye'de "Zemin Boyası" ismi ile üretim yaparak, aynı isimle, TPE'den tescil almış, Avrupa Birliği kalite sertifikası olan, CE belgesine sahip, ilk boya imalatçısı olduğumuzdan gururla bahsedebiliriz.

2009 yılında , köklü sektör tecrübemiz, Yılpaz boya ve yalıtım malzemeleri ticaret ünvanı ile hayat bulmuştur. O yıllarda, küçük bir imalathanede, ağırlıklı olarak, su bazlı iç ve dış cephe boyaları üreten Firmamız, zamanla üretim modelini ve yapısını değiştirerek,  2013 yılında, kendi markası olan ZBS (Zemin Boyama Sistemleri) ile Zemin Boyaları kapsamında, Epoxy ve çok amaçlı zemin kaplama boyaları, zemin kaydırmaz boyaları, bordür boyaları, yol çizgi ve zemin işaretleme Boyaları, ısıya dayanıklı boya, fosforlu boya, endüstriyel boyalar ve özel amaçlı boyalar ürün gamı ile üretime başlamıştır. Zaman içinde, tüketicilerimizin ZBS markamıza ve kalitemize olan güven ve teveccühleri sayesinde, 2019 yılı itibari ile, şirketin sermaye yapısı genişletilerek, "ZBS Boya ve Kimya San.Tic. A.Ş" ticari ünvanını almıştır. Bugün, 300 adet renk seçeneği olan, 7 ayrı kategoride, 60 dan fazla ürün çeşidi ile Zemin Boyaları segmentinde imalat yaparak, Türkiye'nin her noktasındaki tüketicilerimizin kapılarına kadar, ücretsiz kargo ile hizmet vermeye devam ediyoruz.  (www.zbsmarket.com)

Buradan doğan güç ile AR-GE mizde daimi olarak yaşlandırma, meteorolojik aşınma, presli aşındırma, su izolasyonu ve UV testleri yaparak geliştirdiğimiz, farklı zemin türleri ve tonajlı zemin trafiğine sahip, özellikle ağır sanayide üretim yapan endüstriyel zeminlere göre daha güçlü ve donanımlı zemin boyaları geliştirdik.  "ZBS ZEMİN BOYASI","ZBS NANO ZEMİN BOYASI", "ZBS 2K ALİFATİK ZEMİN BOYASI", "ZBS 2K NANO-TITANIUM ZEMİN BOYASI", "ZBS 2K FLOOR PLUS", ZBS 2K POWER FUL+" ürünlerimizi pazara sunarak, sürekli olarak kendimize rakip oluyor, iyileşiyor, gelişiyor ve siz değerli tüketicilerimizin ZBS'ye gösterdiği teveccüh ile büyüyoruz.

Kazancımızı sadece firma gelişimimiz ve yatırımlarımıza ayırmıyoruz. "BİZ İŞİMİZE DUYGULARIMIZI KARIŞTIRIYORUZ"   isimli Sosyal Sorumluluk Projemiz kapsamında, önceliği yurdumuzun doğusundaki, imkanları kısıtlı olan okullarımıza vermek kaydıyla, okullarımızın boya ihtiyaçlarına çözüm oluyor, mutlu edebilmeyi başarabildiğimiz her bir yüreğe sahip olabilmenin, bize kattığı haklı gururu yaşıyoruz.

Yüksek hizmet kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, pazarı yakından takip ederek, inovasyon harikası ürünler geliştiren ZBS, firma politikasını ve ticari yapılanmasını, tüketici odaklı bir yapı üzerine kurmuş ve bunu temel prensip olarak benimsemiştir. ZBS, buradan doğan güç ile, kendi açtığı, “Zemin Boyası” kulvarında lider marka olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

ZBS'ye güvenerek, bizimle iş birliği içinde olan tüm tüketici, tedarikçi ve meslek dostlarımıza şükranlarımızı sunarız. Her yeni tüketicimizin, bize olan güvenini kazanmak ve bundan daha önemlisi, bu güveni muhafaza etmek, bizim için ticari bir duruştan önce, insani bir erdemli olma vazifesidir. Bu yüzden, piyasaya sunduğumuz "ZBS" markalı tüm ürünlerimizi sürekli olarak, meteorolojik koşullar, sürtünme, çizilme, su izolasyon dayanımı, ıslak-kuru presli aşındırma, UV etkisi gibi yaşlandırma ve yorma testlerine tabi tutuyoruz. Böylelikle, oluşabilecek deformasyonları önceden tespit ederek, ürünlerimizin daha uzun ömürlü olabilmesi, geç kirlenip kolay temizlenme gibi değerlerinin, Ar-Ge'miz bünyesinde, iyileştirme ve geliştirme çalışmalarıyla maksimize edilmesini sağlıyoruz.

 

 

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.