Zemin Boyama Sistemleri - ZBS ENGELLİ FİGÜRÜ ŞABLONU (2mm Alüminyum CNC lazer kesim)

ZBS ENGELLİ FİGÜRÜ ŞABLONU (2mm Alüminyum CNC lazer kesim)

Ürün Kodu :

Kategori : ÜRÜNLER

Alt Kategori : ZBS TRAFİK VE İŞ GÜVENLİK ŞABLONLARI


Şablon adı : ZBS ENGELLİ FİGÜRÜ ŞABLONU

ZBS Trafik Şablonu;  2 mm alüminyum panellerden, lazer kesim ile işlenerek imal edilmektedir.

Alüminyum kompozit ürünler; havacılık sanayisi başta olmak üzere, bir çok ağır sanayide ve yapıların dış cephesi, vb. alanlarda kullanılan çok güçlü, uzun ömürlü ve dayanıklı kaplama malzemelerdir.

Özellikle fabrikalar, otopark işletmeleri, gemicilik sanayisi, hava alanları, akaryakıt istasyonları, askeri tesisler, avm yönetimleri, konut ve site yönetimleri, okullar, spor sahaları, belediyeler, daha doğrusu araç ve yaya trafiğinin olduğu tüm zeminlerde, trafik ve iş güvenliği açısından, ikaz ve işaretlemelerde şablonlar çok sıklıkla kullanılmaktadır.

Zemin üstü trafiğine ve meteorolojik koşullara bağlı olarak, zamanla aşınabilen yada silinmeye yüz tutmuş zemin işaretlerinin, iş ve trafik güvenliği açısından sürekli yenilenmesi gerekmektedir. Bu yüzden ZBS Trafik Şablonu ürünümüzü; sık kullanıma bağlı olarak, zamanla, eğilme, aşınma ve deforme olmaması için bir ömür boyu güvenle kullanılabilecek, 2 mm et kalınlığında, Alüminyum panel levhalardan imal ediyoruz.

ZBS Boya olarak, her türlü ağır zemin üstü trafiği ve meteorolojik etkilere karşı performansı ve darbe dayanımı yüksek boya ve zemin kimyasalları imal etmekteyiz. ZBS Trafik Şablonu ürünümüz bu kimyasal  etkilere karşı son derece dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilir. Uygulama sonrası, üzerinde kalan boya fazlaları, selülozik tiner ile rahatlıkla silinerek, temizlenebilir ve bir sonraki kullanım için her zaman yeni ve hazır kalır.

ZBS Engelli Figürü Şablonu Teknik ölçüler: 

Dış ölçüler :105cm*114cm.

İç ölçüler figür:94cm*114 cm 

Alüminyum Levha et kalınlığı : 2 mm.

Video Bulunmaadı.

SİZİ ARAYALIM 

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.