Zemin Boyama Sistemleri - ZBS LİNE & MARKER 600 ML

ZBS LİNE & MARKER 600 ML

Ürün Kodu :

Kategori : ÜRÜNLER

Alt Kategori : ZBS SPREY ÜRÜN GRUBU


ZBS Line & Marker çizgi ve işaretleme Spreyi 600 ML

Tanımı :

Metil Metakrilat Reaktif (MMR) reçine esaslı, 600 ML aerosol sprey ambalajında, selülozik bileşenleri gereği, hava ile temasında hızlı kuruyabilen, spreyin püskürtme rahatlığı sayesinde ekipman ve işçilik gerektirmeden herkesin kolayca uygulama yapabileceği, trafiğe açık ve/veya kapalı iç-dış alanların, trafik optimizasyonu ile birlikte, çizgi ve işaretleme uygulamalarında güvenle kullanılabilecek bir üründür.Yer işaretlemelerinde kolaylık sağlayabilmesi için kutunun ters tutularak, püskürtme atışı yapabilen özel bir valf yapısı vardır. Bu sayede makine yada ekipman kullanmadan da elle uygulama yapılabilir.

Kullanım Alanları :

Akaryakıt istasyonları, Fabrikaların üretim/çalışma alanlarının iş güvenlik ve otopark işaretlemeleri, spor sahaları, çim sahalar, yürüme ve bisiklet yolları, konut ve avm’ler, okullar, her türlü beton, asfalt ve çimento esaslı, iç-dış yüzeylerde kullanılır.

Sarfiyat ve kuruma süresi :

600 ML 1 aerosol kutu ile, 8-10 cm genişlikte, tek katta, ortalama 60-80 mt çizgi çizilebilir.ZBS Marker Çizgi Arabası üzerinde yer alan kolay ayarlama ünitesini kullanarak, tercihinize göre, 5-10 cm genişliğinde çizgi ayarlaması yapılabilir. Bu sayede dilediğiniz genişlikteki çizgileri atabilirsiniz.ZBS Marker Çizgi Arabasın'da 5-6 cm genişlikte çizgi atılmasını tavsiye ederiz. Böylece 1 tüp ZBS LİNE & MARKER SPEY 600 ML ile daha uzun metraj çizebilirsiniz.  Ortam sıcaklığına bağlı olarak, 1 saat içinde uygulama bölgesi trafiğe açılabilir.

Uygulama :

Uygulama yapılacak bölgede toz, kir, yağ kalıntısı, nem vb. olmamalıdır. En iyi uygulama için ortam içindeki bağıl nem %10 ile %50 arasında olmalıdır. Ortam sıcaklığı +5c0 altında olmamalıdır. Özel olarak geliştirilmiş valf ve kutu tasarımı sayesinde ters uygulamada (baş aşağı tutularak) püskürtme yapısına sahiptir. Bu sayede kullanıcısına mükemmel bir uygulama konforu sağlamış olur.

ZBS Trafik Şablonu ile baskı yapmak için manuel olarak uygulanabileceği gibi, ZBS Marker Çizgi Arabası kullanılarak, çizgi genişliğine göre püskürtme açısı ayarlanıp, mükemmel keskinlikte ve düzgünlükte çizgi uygulaması yapılabilir. Kullanmadan önce ürünün çok iyi çalkalanması gerekmektedir. Tek kat uygulama yapıldıktan sonra üzerine 2.kat uygulama yapılmak istenirse, 30 dakika beklenmelidir. Yeni dökülmüş beton zeminlerde 4 hafta, yeni dökülmüş asfalt zeminlerde en az 15 gün sonra uygulama yapılmalıdır.

Paketleme ve sevk:

1 adet ZBS LİNE & MARKER SPEY 600 ML’dir. 1 adet karton kolide, 6 adet ZBS LİNE & MARKER SPEY  vardır. www.zbsmarket.com online satış sitemiz üzerinden, ücretsiz kargo ile minumum 1 koli (6 adet) ZBS LİNE & MARKER SPEY alım yapılmaktadır. (Tüm renkler aynı fiyattır. Renkler arası fiyat farkı yoktur.) Daha düşük adetli alım yapmak için, 0 (850) 840 0 927 (zbs) hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Renkler :

Ral 5015 (oky.mavi) – Ral 7042 (koyu gri) – Ral 1023 (tks.sarı) - Ral 3020 (byr.kırmızı) – Ral 9017 (siyah) – Ral 6024 (yeşil) – Beyaz

Raf Ömrü :

Açılmamış ZBS LİNE & MARKER SPEY, kendi ambalajında, oda sıcaklığında, 3 yıl muhafaza edilebilir. Basınçlı aerosol kapta, yanıcı ve parlayıcı özelliktedir. İyi havalandırılan bir ortamda, direkt güneş ışıklarından, ateşten ve darbeden korunması gerekir.

Not : Kullanımdan sonra, ZBS LİNE & MARKER SPREY kutusunda ürün kalmış ise, ZBS LİNE & MARKER SPREY ’i daha sonra tekrar kullanabilmek için, kutuyu ters çevirip, atış valfine birkaç kere basarak; kuruyup, tıkanıklık yapmaması açısından, çıkış yollarının içinde kalmış ürünü tahliye etmeniz gerekmektedir.

 Tehlike Uyarıları :

·         R12-Çok yanıcı madde.

·         R20/21/22- Solunduğunda, deri ile temasta, yutulduğunda sağlığa zararlıdır. Maske ve eldiven kullanılarak uygulama yapılmalıdır.

·         R36- Göze temas durumunda zarar verir, kaşındırır.

·         R66/67- Uzun süre aerosol tüpün buharına maruz kalmak, deriyi kurutur. Çatlamasına yol açar. Uyku verir, baş dönmesi yapar.

 Güvenlik Uyarıları :

·         S2-Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.

·         S3/7/9-Kabı iyice kapalı halde, serin ve iyi havalandırılan bir yerde muhafaza ediniz.

·         S16-Tutuşturucu ve ateş kaynaklarından uzak tutunuz. Asla sigara içmeyiniz.

·         S51-Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanınız.

·         Boşalmış dahi olsa aerosol kutuyu asla delmeyiniz ve ateşe atmayınız.

·         18 yaşından küçüklere satılamaz.

·         Lütfen Dikkat: Kargo ile tarafınıza gelen ürünün ambalajını açarken asla bıçak, makas, maket bıçağı v.s. gibi metal, delici ve kesici aletler kullanmayınız. Zira, basınçlı aerosol kutu delinebilir. Metalin, metalle sürtünmesinden kaynaklı oluşabilecek kıvılcım ile ürün içindeki itici gaz alev alabilir.

·          Bilgi:  ZBS LİNE & MARKER SPREY kutusunun üzerinde yeralan "QR" kodu akıllı telefonlarınıza tarattığınızda, burada paylaştığımız tüm teknik bilgilere, tablet yada telefon ekranlarınızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

  

Video Bulunmaadı.

SİZİ ARAYALIM 

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.